Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ramiona wycieraczek od golfa IV czy podejdą do octy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ramiona wycieraczek od golfa IV czy podejdą do octy

    jesli nie masz wylacznika ASR to na 100% nie masz tego systemu :!:
    on musi byc odlaczany bo nawet w instrukcji obsugi pisze ze czasmi
    trzeba wylaczyc ten system aby np rozbujac auto i wyjechac z dziury
    wiec to musi ci chrobotac cos innego :|

  • #2
    Ramiona wycieraczek od golfa IV czy podejdą do octy

    Jak w temacie od dłuższego czasu zastanawiam sie na zianą ramion na te z nowym mocowanie wycieraczek typu Flex tak jak jest w golfach IV od 2004 czy 2003 roku zastanawiam sie czy te ramina podeszły by do occty może ktoś robił już cos takiego

    Komentarz


    • #3
      Chodzi o to: :?:
      Forum - Octavia Club Polska ?
      TDI 205PS

      Komentarz


      • #4
        MiKruS, niestety nie to są wycieraczki do starego typu uchwytu ja szukam do nowego to jest uchwyt z bolcem. Tego typu wycieraczki juz mam ale nie sa do końca tak skuteczne jak BOSCH-a z bolcem

        Komentarz


        • #5
          W servisie org. do Octy są po 65zł, niedawno kupiłem, są OK. Te płaskie miałem dwa tygodnie - g... . Cena zresztą prawie identyczna. Chytry dwa razy traci. Po co kombinować jak coś jest dobre, ale to moje zdanie, chociaż sam też czasami lubie coś poprawić po fabryce.

          Komentarz


          • #6
            djczas, A te rysunku wyzej od tych z nowej Octy czyms sie roznia?? Kolezanka w Golfie IV(IX '03) tez jakies plaskie i wg mnie to to samo co ma nowa Octa, chyba ze to jeszcze cos innego i rozni sie jakims niuansem
            Spritmonitor.de

            Komentarz


            • #7
              Zbyszek, jak juz pisałe w topicu co Mikrus mi przypomniał mam Valeo Street Extreem ale jak juy pisaem one są na starym typie mocowania a te w golfie są tak jak w occie 2 na nowym typie i są o wiele skuteczniejsze niż zwykłe uwierz mi ponieważ zwykłe nie zbierają wody powyżej 150 km/h nawet Boscha

              [ Dodano: Sob 17 Wrz, 05 09:37 ]
              Maicroft, własnie nie wiem ale z tego co wiem w occie 2 są ciut dłuższe

              Komentarz


              • #8
                djczas, Dupa - mi w Golfie III stare wycieraczki zbieraly wode jak marzenie, czy 170 czy 90 km/h. Wydziwiasz :diabelski_usmiech

                [ Dodano: Sob 17 Wrz, 05 15:35 ]
                Acha Octa nie jechalem jeszcze po autostradzie w deszczu to nie wiem jak tu, ale do 130 spoko scieraja.
                Była O1 jest F2.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X